برگزاری نخستین نمایشگاه حمل و نقل پاک اصفهان با دغدغه‌های زیست‌محیطی

نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک اصفهان اردیبهشت‌ماه سال آینده با دغدغه‌های زیست‌محیطی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، این نمایشگاه از چهارم تا هفتم اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد و خودرو، موتورسیکلت، دوچرخه و انواع پاکروها را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهد.
موتورسیکلت‌های برقی به همراه تجهیزات و قطعات آن‌ها، دوچرخه‌های برقی حرفه‌ای و معمولی، دوچرخه ثابت، اسکوتر و اسکیت در این نمایشگاه برای عموم مردم نمایش داده می‌شود.
تولیدکنندگان، واردکنندگان و نمایندگان رسمی موتورسیکلت‌های برقی و خودروهای هیبریدی و همچنین فروشندگان مجاز انواع دوچرخه و نمایندگان رسمی انواع پاک‌روها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات خود را از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح و ۱۶ تا ۲۲ به نمایش خواهند گذاشت.
نخستین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل پاک اصفهان در حالی با هدف فرهنگسازی استفاده از وسایل نقلیه پاک در میان مردم اصفهان برگزار خواهد شد که پیش از این طرح‌های فروش تسهیلاتی دوچرخه در این کلانشهر اجرا شده و با استقبال بی‌نظیر شهروندان روبرو شده بود.
توجه به رویکردهای مختلف فرهنگ ترافیک، نمایش فعالیت‌های صورت گرفته و معرفی رویکردهای آینده ترافیکی شهر اصفهان در موضوع دوچرخه و نسل جدید پاکروها، در این نمایشگاه مد نظر قرار دارد.
علاقمندان به مشارکت در این نمایشگاه می‌توانند با شماره‌ تلفن‌های ۰۳۱۳۲۶۰۶۶۰۴ و ۰۹۱۲۹۴۷۶۳۹۱ تماس بگیرند و آخرین جزئیات برگزاری نمایشگاه را دریافت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *